Farmasi Dr.C.Tuna Cilt Bakım Ürünleri- Kuru ve Hassas Ciltler İçin

Kuru ve Hassas Ciltler İçin Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Cilt Bakım Ürünleri Yenilendi...

Farmasi'nin severek kullanılan cilt bakım ürünlerinden olan kuru ve hassas ciltlerde muhteşem bir bakım sağlayan Dr.C.Tuna Aynısefa cilt bakım ürünleri yeni ambalajında ve etkisi daha da arttırılarak satışa sunuluyor. Şimdi biraz bu ürünlerimiz nelerdir bunlara bakalım. Tüm ürünlerimizi içeren kataloğumuzu ücretsiz talep etmek için linke tıklayıp formu doldurun.

Farmasi Ücretsiz Üyelik Formu

İçindekiler

Farmasi Aynısefa Ürünleri

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Cilt Bakım Ürünleri

Aynısefa bitki özleri, Farmasi laboratuvarlarında formülüze edilerek kuru ve hassas ciltlerin kullanımına sunuluyor. Tüm ürünler dermotolojik olarak test edilmektedir. Artık yeni ambalajlarında göreceğimiz bu ürünlerimizi biraz bakalım. 

Aynısefa yüz temizleyici,  yüz toniği, yüz kremi, aynısefa yağı ve aynısefa balsam olmak üzere toplamda 5 harika ürünle kataloglarımızda yerini alan bu ürünlerin detaylarını inceleyelim. Farmasi Dr.C.Tuna ürünlerinin en büyük özelliği, paraben, sls  gibi zararlı maddelerin içermemesi…

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Yüz Temizleyici -1.Adım

Farmasi Aynısefa Cilt Temizleyici


Farmasi Aynısefa Yüz Temizleyici Bilgi

Hassas ciltler için beslenme ve nemlendirme: Her yaştan daha bol, daha güçlü ve daha etkili, kuru ve hassas ciltler! Kuru ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş nazik bir temizleyici. Makyajı çıkarır ve gözenekleri derinlemesine temizler, ayrıca cildi kurutmadan kirleri ve fazla yağı giderir, cildi yumuşak ve esnek tutar.

Farmasi Aynısefa Yüz Temizleyici Nasıl kullanılır?
Her gün sabah ve akşam kullanın. Nemli ellere jel sürün ve köpürtün. Cildi nemlendirin ve göz çevresinden kaçınarak yüz ve boyuna dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. İyice durulayın. Cilt bakım rutininizin 1.adım ürünüdür. Cildinizi temizledikten sonra diğer adımlara geçebilirsiniz.

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Yüz Toniği -2.Adım 

Farmasi Aynısefa Yüz Toniği

 
Farmasi Aynısefa Yüz Toniği Bilgi
Hassas ciltler için beslenme ve nemlendirme: Her yaştan daha bol, daha güçlü ve daha etkili, kuru ve hassas ciltler! Hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiş, ciltteki kir kalıntılarını gideren yatıştırıcı bir yüz toniği. Cildi yumuşatmaya, yatıştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur.

Farmasi Aynısefa Tonik  Nasıl kullanılır?
Her gün sabah ve akşam kullanın. Cildi temizledikten sonra, bir pamuğu tonerle nemlendirin ve göz çevresinden kaçınarak cilde uygulayın. Cilt bakım rutininde 2. adım ürünü olarak kullanılır. 

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Yüz Kremi-3.AdımFarmasi Aynısefa Yüz Kremi

Aynısefa Yüz Kremi Bilgi
Hassas ciltler için beslenme ve nemlendirme: Her yaştan daha bol, daha güçlü ve daha etkili, kuru ve hassas ciltler! Kuru, hassas ciltler için nemlendirme sağlayan zengin, hızlı emilen bir nemlendirici.

Aynısefa Yüz Kremi Nasıl kullanılır?
Her gün sabah ve akşam, temizleyici ve tonerden sonra kullanın. Cilde iyi bir miktar uygulayın ve merkezden başlayıp dışa doğru çalışarak tüm yüze nazikçe dağıtın. Emilimi en üst düzeye çıkarmak için hafif bir masaj yapın.

 

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı
Farmasi Aynısefa Yağı

Farmasi Aynısefa Yağı Bilgi
Hassas ciltler için beslenme ve nemlendirme: Her yaştan daha bol, daha güçlü ve daha etkili, kuru ve hassas ciltler! Aynısafalı formülü sayesinde cildi nemlendirmenin yanı sıra çevresel faktörlerin neden olduğu kuruluğu önlemeye yardımcı olan yüz ve vücut yağı. Cildi besler ve ipeksi bir pürüzsüzlük hissi bırakır.

Farmasi Aynısefa Yağı Nasıl kullanılır?
Temiz cilde parmak uçlarınızla uygulayın ve nazikçe masaj yapın, makyaj yapmadan önce emilmesini bekleyin.

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Krem Balsam (Yoğun Nemlendirme)

Farmasi Dr.C.Tuna Aynısefa Yüz Toniği -2.Adım

Farmasi Aynısefa Krem Balsam Bilgi
Hassas ciltler için beslenme ve nemlendirme: Her yaştan daha bol, daha güçlü ve daha etkili, kuru ve hassas ciltler! Cildi yatıştırmanın yanı sıra kurumasını önleyen derin beslenme sağlamaya yardımcı olan bir krem. Kendinizi olumsuz çevresel faktörlere karşı korumak için bir bariyer oluşturun.

Farmasi Aynısefa Krem Balsam Nasıl kullanılır?
Temiz cilde dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Züleyha Avcı Yanatma Farmasi

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvuru Formu