Farmasi Nar Paketi Ekim 2021

İçindekiler

FARMASİ NAR PAKETİ NEDİR?

Farmasinin en avantajlı en karlı paketlerinden biri olan Nar paketi, içinde her ay 8 adet sürpriz ürünün çıktığı çok karlı ve avantalı bir pakettir.

Paketin İçeriği Nedir?

Nar paketinde 8 adet sürpriz ürün çıkar. Ay içinde bu ürünler değişiklik gösterebileceği gibi göstermeyebilir de. O nedenle sürpriz ürünlerdir. Farmasi’den aldım 1 tane eve geldi 8 tane 🙂

Evet bu ay sizlere Farmasi nar paketimden gelen ürünleri tanıttım. Çok kazançlı olan  Farmasi Nar paketinde 8 tane sürpriz ürün çıkıyor ve  üyelerimize sadece 29.99 TL’ye geliyor.  Yani tanesi 3,8 TL den 8 tane ürün almış oluyorsunuz. İçinde gelen ürünlerden bazılarının 1 tanesi zaten 29,99 TL den daha yüksek olabiliyor. O nedenle tüm ürünleri sattığınızda çok güzel bir gelir elde edebiliyorsunuz. Ayrıca satmak istemezseniz çok güzel bir tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Farmasi Nar Paketi Paketini Kimler alabiliyor?

Farmasi nar paketini sadece Farmasi üyelerimiz alabilir. 
Sen de hemen Farmasi üyesi olmak için Farmasi ücretsiz üyelik formunu doldur sana ulaşıp kaydını açalım.

Paket Nasıl Alınıyor?

Ekim ayında  Farmasi siparişi sırasında sepetine 160 TL’lik  sipariş giren üyelerimiz kampanya sayfasından bu paketi siparişlerine ekleyebiliyorlar.

Siz de Farmasi’nin bu fırsatını kaçırmayın. Henüz Farmasi’ye üye değilseniz hemen benimle iletişime  geçin kaydınızı açalım ve kataloğunuzu gönderelim. Siz de Farmasi ile hemen kazanmaya başlayın.

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvuru Formu

Son Yazılar