Bu yazımda sizlere Farmasi üyesi olmanın avantajlarını yazdım. Farmasi’ye üye olmak için gelen adayların bir çoğunun sorduğu soruları ve cevaplarını kısa kısa yazıyor olacağım.
Farmasi, ürünlerini doğrudan satış yöntemiyle fabrikadan direkt son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle Farmasi’nin internet sitesinden alışveriş yapmak için Farmasi Üyelik işleminizin bir sponsor aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Farmasi üyeliğiniz açıldığında, size gelecek olan kullanıcı adı ve şifre ile Farmasi sitesine girip dilediğiniz ihtiyacınız olan ürünleri katalog fiyatından %30-40 indirimli alabiliyor olacaksınız.
Peki İnsanlar Neden Farmasi’ye Üye Oluyor?
1. Kendi ihtiyaçlarını katalog fiyatından indirimli almak için
2. Katalog fiyatından indirimli aldığı ürünleri katalog fiyatından satarak kazanç elde etmek için
3. Farmasi üyesi olduktan sonra kendine üyeler yaparak, maaş alır gibi paralara kazanmak için
Üye olanlar, üye olduğu anda istedikleri şekilde ister para kazanmak, isterse ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilirler. Satış yapmak, ekip kurmak gibi zorunluluklar yoktur. Farmasi size özgür bir ortam sunar.

Kısacası Özetlersek Farmasi Üyelik Avantajları,

  • Farmasi Ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  • Farmasi ürünlerini, katalog fiyatından %30-40 daha indirimli alma imkanı sunar.
  • Ürünler kargo ile kapınıza kadar gelir.Ödemeler kapıda nakit yada sipariş sırasında kredi kartı ile yapılabilir.
  • Dilerseniz sadece indirimli alışveriş yaparsınız. Satış zorunlu değildir.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar. Detay aFarmasi Kazanç ve kariyer sistemi yazımızda değiniyor olacağım. 500 TL, 1000 TL,3000 TL gibi yüksek gelirler elde etme imkanınız olur.
  • Para kazanmak isteyenlere ek iş imkanı sunar.Herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yoktur. Sıfır risk ile kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Ev hanımları,öğrenciler, mühendis,öğretmen vs. hangi mesleği yaparlarsa yapsınlar herkes para kazanmak için Farmasi ye üye olup kazanç sağlayabilirler.
Farmasi Ücretsiz Üyelik Ön Başvuru Formu

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here