Farmasi ile Başarı Sizin Elinizde

Post date:

Author:

Category:

Farmasi’de başarı tamamen sizin elinizde. Siz ne işinize ne kadar emek verir çalışırsanız, işinizin size kazandırdığı o oranda artmaktadır. Öncelikle bu Farmasi işini  bir ticaret olarak görmeniz gerekmektedir. Çevrenizden birilerini kaydedeceğiniz zaman o insanlar işi bilmediklerinden bunu basit bir katalog işi gibi görebilmektedir. BU önyargı tabiki yıllardır ülkemizde olup, insanların kazanç sağlayamadığı firmalara katılıp para kazanamaması sonucu oluşmuş bir ön yargıdır.
Bu aşamada sizin yapmanız gereken, o kişilere sosyal kanıtlar sunmaktır.
Bizlerde sonuçta bu işleri bilmiyorduk ve nasıl yapılabildiğini öğrendik. Aslında bu sektörün dünyada en çok kazandıran sektör olduğunun farkına kazanmaya başladıktan sonra vardık.

Farmasi iş fırsatını sunabileceğiniz milyonlarca kişi var. Özgür ve artan kazanç ancak Farmasi de mümkün. Bir çok kişi bir ev hanımı olsun, öğretmen olsun,mühendis olsun bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne yapacaklarını tam bilemiyor. Hem risksiz hem sermayesiz biçimde yapabilecekleri Farmasi Girişimciliğini anlatabilirsiniz.

” Kendi kaderinizi kendiniz çizemezseniz, bir başkasının çizdiği kaderi yaşar ve buna itiraz edemezsiniz.”

2018 Farmasi Antalya Gala Gecesi

Siz de Farmasi de  başarılınızı konuşturursanız, güçlü bir kadın olmanın ve özgür kazanca sahip olmanın keyfiyle çevrenizde imrenilecek bir yaşam sürersiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz varsa hepsi Farmasi de gerçek olur.

Bu yolda her zaman benimle çalışan herkesin hayatlarında nasıl değişime sahip olduklarını sitemizdeki yayınlardan görüyor olacaksınız.

Farmasi Alfa ekibi olarak binlerce kişinin hayatına dokunuyor ve hayatlarını güzelleştirmek için çaba sarfediyoruz.

KENDİNİZE,FARMASİ’YE ve BANA GÜVENİN HERŞEY SİZİN İÇİN Y ENİ BAŞLIYOR.

Elmas Direktörlere Verilen FARMASİ BMW Serisi

” Bu başarıda yanımda olan eşime,anneme ve çocuklarıma  ve ekibime sonsuz teşekkür ederim.”

Siz de ekibime katılıp size göstereceğiz yolda ilerleyerek kendinizin bile inanamayacağı kazançları Faramsi ile kazanıyor olacaksınız. Hayatınızda Farmasi’den öncesi ve sonrası diye fark yaratan bir dönemi yaşayacaksınız. Hayallerinizin hayatınız olmasını dilerim.

Züleyha Avcı Yanatma
Farmasi Elmas Direktör
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

[td_block_social_counter style=”style10 td-social-boxed td-social-colored” youtube=”farmasicosmetics” twitter=”farmasikozmetik” custom_title=”SOSYAL MEDYA” block_template_id=”td_block_template_9″ instagram=”farmasidunyasi” pinterest=”farmasidunyasi” manual_count_facebook=”33878″ facebook=”farmasidunyasi”]

INSTAGRAM

ZÜLEYHA AVCI YANATMAhttps://www.zuleyhaavci.com
Farmasi Elmas Direktör Whatsapp:05459752479 ve 05459054387

Ekibimize Özel Eğitim ve Motivasyon Kampında Buluşuyoruz!!!

Farmasi ekibime özel 21-23 Şubat 2020 tarihinde Mirage Park Resort Hotel KEMER/ANTALYA da düzenleyeceğim motivasyon ve eğitim kampında buluşuyoruz. Tüm lider ve direktörlerimle verimli...

Ekibimize Yeni Katılanlara Farmasi’yi Anlatıyoruz…

Liderimiz Nuray ile birlikte Antalyalı kadınlara Farmasi iş fırsatlarını anlatmaya devam ediyorum. "Kendine Yaslanan Dik Yürür" felsefesi ile tüm kadınlarımızın kendi ayakları üzerinde durması...

Liderlerimizle Kahvaltı

Her ay düzenli yaptığımız Liderlerimizle olan kahvaltımıza yeni lider adaylarımız katıldı... İsteyen herkesin başardığı Farmasi'de, tüm ekibime rehberlik etmenin mutluluğunu yaşıyorum.